İtfaiye Raporu (İtfaiye Uygunluk Raporu) Nedir?

İtfaiye raporu, yangın raporu olarak da tabir edilen, binaların iskân ve işletme ruhsatı alabilmesi için gerekli belgelerden bir tanesidir. Yönetmelikte ismi İtfaiye Uygunluk Raporu ya da İtfaiye Uygunluk Belgesi olarak geçmektedir.

Devamını Oku ...

İtfaiye Raporu İçin Gerekli Evraklar

İtfaiye Raporu (İtfaiye Uygunluk Belgesi) başvurusundan önce hazırlanması gereken evraklar...

Devamını Oku
Card image cap

İtfaiye Raporu Nereden Alınır?

Başvuru amacına göre İtfaiye Raporu (İtfaiye Uygunluk Belgesi) başvuruları şuralara yapılır...

Devamını Oku
Card image cap
YangınProjeleri Bilgi Bankası

Bilgi Bankası Hakkında

Firmamız uzmanlarınca hazırlanmış olan bu bilgi bankası uzmanlığımız olan konularda başvuru kaynağı olma amacı taşımaktadır.


Öne Çıkan Başlıklar alanında özet bir listesini göreceğiniz başlıklar, firmamızın uzmanlık alanına giren konulardır.

Buna istinaden ilgili konularda bizimle çalışan ya da bilgi ihtiyacı olan kişi ya da firmalar için yeterli bilgilendirme mecrası bulunmadığından bu bilgi bankası oluşturulmuştur.

Yine ilgili konularda bizimle çalışsın ya da çalışmasın işletme, çalışma vs ruhsatı alması gereken işletme sahiplerinin bu bilgi bankasına göz gezdirerek yüzeysel bilgi edinmesi yararına olacaktır.

Bilgi Bankasında bulamadığınız ya da aklınızda netleşmeyen konularda İletişim Sayfamızdan bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyin. Uzman mühendislerimiz her sorunuza memnuniyetle cevap vereceklerdir.

Çalışma talebiniz olması halinde ise Proje Yükleme sayfamızdan kolayca projenizi sisteme yükleyebilir ve Türkiyenin her neresinde olursanız olun çok kısa bir sürede ve yerinizden bile kalkmadan danışmanlık alabilirsiniz.

whatsapp icon