Yangın Danışmanlığı, itfaiye raporu alımı, Tasarım kriter raporu, acil durum tahliye planı, risk analiz raporu ve yangın yükü raporu hizmetleri

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA METNİ

GİRİŞ

Sayın Müşterilerimiz, İş ortaklarımız ve Ziyaretçilerimiz,; Mercek Müşavirlik Danışmanlık Eğitim Ltd Şti. (“Yanginprojeleri” veya “Şirket”)  olarak kişisel verilerinizin korunmasına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca “veri sorumlusu” sıfatıyla kişisel verileriniz ve işleme süreçleri hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Bu metinde belirtilen hususlarda detaylı bilgilere web sayfamızdaki VERİ GİZLİLİĞİ POLİTİKASI’ ndan ulaşabilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİN TOPLANMA YÖNTEMİ, İŞLENME AMAÇLARI VE HUKUKİ SEBEBİ

Kişisel verileriniz web sitemiz üzerinden şirketimize ilettiğiniz talep ve şikayetleriniz, e bülten üyeliğiniz, sisteme yüklediğiniz veya mail attığınız projeleriniz , şirketimizin sunmuş olduğu danışmanlık hizmetlerine dair işbirliği ve sözleşmeler, e posta yazışmalarınız, telefon görüşmelerinizdeki paylaşımlarınız kapsamında Kanun’un ilgili maddesi uyarınca kimlik (Ad, Soyad, Tc Kimlik No,) ve iletişim bilgileriniz (adres, telefon, e-posta adresi) ve Mesleki bilgileriniz, elektronik ortamda doğrudan sizlerden alınmak suretiyle toplanmakta ve Sözleşmenin kurulması/ifası, bir hakkın tesisi ve haklarınıza, özgürlüklerinize zarar vermemek kaydı ile zorunlu meşru menfaatlerimiz için işlenmektedir.

Kişisel bilgileriniz,

Amaçları ile işlenmekte ve aynı amaçlarla ve tarafınıza talep edilen hizmetlerin sunulabilmesi için hizmet aldığımız  tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına aktarılabilmektedir.

Tarafınızca talep edilen hizmetin Yurt dışından bilgi belge toplanmasını gerektirmesi ve bu çerçevede talebinize uygun hizmet sağlanabilmesi amacıyla Yurt dışındaki iş ortaklarımıza kişisel bilgilerinizin gönderilmesinin gerekmesi durumunda ise açık rızanız talep edilecektir. Bu husus tamamen sizler tarafından talep edilen hizmetin yurt dışından alınacak hizmetle bağlantılı olması durumunda söz konusu olacaktır.

Web sitemizdeki iletişim alanındaki formu doldurduğunuz esnada tarafınıza bu aydınlatma metni sunulacaktır. Şayet talebinizle bağlı olarak kişisel verilerinizin ihtiyaç halinde yurt dışına aktarılmasını kabul ediyorsanız, ilgili kutucuğu işaretleyerek onayla tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

 KİŞİSEL VERİ SAHİBİ OLARAK KANUN’UN 11. MADDESİNDE SAYILAN HAKLARINIZ

haklarına sahipsiniz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Yukarıda belirtilen KVKK kapsamındaki haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi yazılı olarak ve  kimliğinizi tespit edecek belgeler ile birlikte şirketin posta adresine ıslak imzalı olarak elden veya iadeli taahhütlü posta yoluyla  veya info@yanginprojeleri e-posta adresi vasıtasıyla yanginprojeleri ne iletebilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemizde yer alan Kişisel Veri Gizliliği politikasına bakabilirsiniz.

Mercek Müşavirlik Danışmanlık Eğitim Ltd Şti.

Adres : İçerenköy mah sağlık sok no 1 daire 17 ataşehir İstanbul

Mersis No : 0730038631800010

Tel     : 0216 574 6324

E-mail : info@yanginprojeleri.com