Yangın Danışmanlığı, itfaiye raporu alımı, Tasarım kriter raporu, acil durum tahliye planı, risk analiz raporu ve yangın yükü raporu hizmetleri
itfaiye raporu - itfaiye uygunluk raporu

Firmamız danışmanlık hizmetlerini mimari, mekanik ve elektrik tesisat projelerinde alanlarında uzman profesyonel bir ekip tarafından yürütmektedir. Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik, uluslararası yangın yönetmelikleri, norm ve kodlarına hakim, bu konuda aynı zamanda saha tecrübesi olan ekibimiz müşterimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmektedir.

Önce müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle avan projeden iskana kadarki tüm aşamalarda sizlerle diyalog halinde, aynı güvenlik seviyesinde ihtiyaçlarınıza uygun ekonomik, hızlı, alternatif çözümler üreterek sizlerin onayına sunmaktayız.

Denetim yapan resmi kurum işleyiş, prosedür ve sürecini bilen uzman ekibimiz bilgi eksikliğine dayalı yanlış ve gereksiz uygulamaların önüne geçerek iş planlamanızda yardımcı olmakta dilerseniz de gerekli yasal işlemleri sizin adınıza takip ederek sizlere zaman kazandırmaktadır.

Tüm danışmanlık hizmetlerimizde yönetmelik ve standartlarda dayanakları olan madde ve hesapların bulunduğu detaylı şekilde hazırlanmış raporları sizin ve resmi makamların ilgisine sunmaktayız.

Tüm bu hizmetlerimizle yangın güvenliği konusunda çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Biz Kimiz?

İtfaiye kurum tecrübesi olan mühendislerden oluşan Yangın Danışmanlığı firmasıyız.

Neler Yapıyoruz?

  • Mimarlar için projelerin Yangın Yönetmeliği, uluslararası standart ve kodlara uygunluğu konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
  • Mühendislik firmaları için yangın sistemleri tasarım kriter raporu hazırlıyoruz.
  • İSG ve OSGB başta olmak üzere tüm firmalar için Acil Durum Tahliye Planı
    hazırlıyoruz.
  • Sigorta firmaları için yangın risk analiz raporu hazırlıyoruz.
  • Tüm yapı türleri için İtfaiye Uygunluk Belgesi ( İtfaiye Raporu ) alımını sağlıyoruz.

Tanışalım

Ahmet TAŞKIN
Ahmet TAŞKIN

Genel Müdür / Yangın Danışmanı

Emrullah ÇAKICI
Emrullah ÇAKICI

Elektrik Mühendisi

Yavuz Selim MEŞE
Yavuz Selim MEŞE

Makine Mühendisi